stitch-and-do-set-166-167-the-heart-of-christmas-shopping-awesome-winter-flowers
Stitch and Do Set 166 + 167 The Heart of Christmas + Awesome Winter - Winter Flowers
20 september 2021 
0 min. leestijd

Stitch and Do Set 166 + 167 The Heart of Christmas + Awesome Winter - Winter Flowers

STDO166 Stitch and Do 166 - Yvonne Creations - The Heart of Christmas
De afbeeldingen van deze set zijn afkomstig uit de collectie The Heart of Christmas van Yvonne Creations en verbeelden een gezellig familie-kerstfeest, van de voorbereidingen tot het diner.

STDO167 Stitch and Do 167 - Amy Design - Awesome Winter - Winter Flowers
Uit de nieuwe wintercollectie Awesome Winter van Amy Design hebben we 3 prachtige afbeeldingen geselecteerd voor deze Stitch and Do set. Je creรซert er 3 stijlvolle creaties mee die voor meerdere gelegenheden te gebruiken zijn.

Deze handige borduursetjes bevatten drie 3D-afbeeldingen met 3 kleuren kaartkarton voor vierkante kaarten. Inclusief 3 x 50 m Stitch and Do Garen, 3x oplegkaartjes met een patroon en instructies. De oplegkaarten zijn voorgeprikt. Super handig, dus ook leuk om mee te nemen, of cadeau te doen als startersetje. ๐Ÿ’ฎ
De kleur van de garens komen overeen met de kleurnummers van het kaartkarton. ๐Ÿงต

๐Ÿ“… Donderdag 30 september verkrijgbaar!
๐Ÿ’ณ Adviesprijs โ‚ฌ 3,99
โ„น Artikelnummers: STDO166, STDO167
๐Ÿ“ Verkoopadressen: hobbyjournaal.com/verkooppunten

Sylviafrankin
Door

Sylviafrankin

op 06 Oct 2021

Ik vind de serievanyvonne geweldig zeimaakt zowie zo helemooie dingen vind ik en ook nog vaak in uitdrukvellen die voormij heelhsndig zijn gezien mijn halfzijdige verljammingikzou zeggen ga zo dooryvonne volgens mij ids de wintry ook een hele mooieserie

Reactie plaatsen